• איזבלה ברנס

שטחים למכירה - איזורים מומלצים לרכישת שטח בשרון


אזור השרון מציע לא מעט אפשרויות לרכישת שטחים. בשנים האחרונות עברו אל יישובי האזור לא מעט זוגות צעירים ובעלי משפחות שראו את הפוטנציאל הגלום באזור והחליטו להפוך אותו למקום מושבם.


היתרונות של רכישת שטחים למכירה בשרון הם רבים:

אזור השרון מציע את השילוב המושלם בין אותו חלום על בית במושב ובין קרבה אל הערים הגדולות והמרכזיות בישראל. האזור נמצא רק כמה דקות נסיעה מערים כמו נתניה, הרצליה, הוד השרון, רמת השרון וכמובן תל אביב וערי גוש דן. כתוצאה מכך, מי שמתגורר באזור יכול ליהנות לא רק מחיי כפר אלא גם מאפשרויות תעסוקה וקרבה אל כל האטרקציות של העיר.

בנוסף, באזור השרון עדיין ניתן למצוא משקים למכירה. אלו הם שטחים נרחבים, שמאפשרים לזוגות, משפחות ולכל אדם בכל הרכב לבנות בית במושב, בקיבוץ או ביישוב קהילתי, בהתאם לבחירתו וליהנות מאווירה ירוקה ופסטורלית, שקט ושלווה.

לצד האווירה השקטה, זהו אזור שנמצא בפיתוח מתמיד. התושבים שמתגוררים באזור נהנים מאפשרויות בילוי, חינוך, תיירות ותעסוקה שכל הזמן מתפתחות, מבלי לפגום באיכות החיים של מי שבוחר ליהנות מהמאפיינים הרגועים יותר מושב בשרון.

למעבר לבתים למכירה בשרון


איפה תמצאו משקים למכירה בשרון?

אזור השרון מציע לא מעט משקים למכירה במושבים שנחשבים עדיין שקטים, פסטורליים ורגועים אך נמצאים בקרבה לערים רבות.

בין המושבים שבהם תמצאו שטחים למכירה בשרון נמצא את מושב בצרה, שבו מגוון רחב של נכסים יוקרתיים, משקים ושטחים שהיו בעבר שטחים חקלאיים. מושב בורגתה שנמצא באזור עמק חפר הוא עוד פינה קסומה באזור השרון בה אפשר למצוא משקים למכירה.

מושב נוסף הוא שדה ורבורג בו מוצעים משקים למכירה שכוללים כמה עשרות דונמים של משק לצד אזור מגורים וגינה בת כמה דונמים.

מושבים נוספים שנחשבים מאד מבוקשים באזור השרון הם עין ורד, משמרת, צופית וגן חיים.

כל המושבים שציינו כאן נחשבים איכותיים מאד. בתוך כל המושבים יש חיי תרבות, אפשרויות לפעילויות עם ילדים ומסביבם יש לא מעט חנויות, מקומות בילוי, אטרקציות ומקומות לטיולים.


למי כדאי לרכוש שטחים למכירה בשרון?

אזור השרון מבוקש על ידי אוכלוסיות מגוונות. מי שימצאו בו הכי הרבה פוטנציאל הן משפחות עם ילדים, שייהנו גם מאותו חלום של בית במושב לצד אפשרויות תעסוקה וחינוך רבות. בנוסף, זהו אזור אידיאלי עבור אנשים שקצו בחיי העיר ומחפשים למצוא בית שקט באזור ירוק ופסטורלי, אך לא רוצים לוותר על הקרבה אל העיר.


אם אתם חולמים על קרקע רחבת ידיים, נוף ירוק ואיכות חיים שמתאימה לכל גיל, בלי להתפשר על אפשרויות הבילוי, העבודה והחינוך שמסביבכם, אזור השרון הוא ללא ספק בחירה טבעית עבורכם. זה המקום האידיאלי להגשמת החלום על בית במושב, עם כל התוספות שיהפכו את החיים שלכם למרגשים ומספקים.


אשמח לעזור לכם למצא את המיקום והבית המדויק לכם !

ניתן לצור איתי קשר באמצעות הטלפון שמספרו : 052-8580450 או על ידי מילוי טופס יצירת הקשר.

Recent Posts

See All

הריבית הנמוכה עד אפסית השוררת בארץ בשנים האחרונות, כמו גם הסיכונים הבלתי מבוטלים הטמונים בהשקעה בשוק ההון, גורמים לכך שרבים מבין אלה שיש באמתחתם כסף פנוי והם מבקשים לשמר את ערכו ולנצל אותו לטובת צבירת