• איזבלה ברנס

עכבר העיר ונדל"ן הכפר


עכבר העיר ונדל"ן הכפר – על קניית נכסים במושבים

לרבים מאיתנו ישנו החלום הזה על חיים מחוץ לעיר, בבית קטן משלנו, קרוב יותר לטבע הפראי, בחלקת האלוהים הקטנה של עצמנו. בעיקר אבל לא רק למי שקרא בתור ילד את מעשיית "עכבר העיר ועכבר הכפר" והרגיש את עצמו נמשך למרחבים ולשקט הגדול שמבטיחים החיים בכפר.

כיום, רבים אכן עושים את הצעד ומחפשים אחר נכסי נדל"ן במושבים השונים הפזורים ברחבי ישראל, בין אם כדי להגשים את חלום "עכבר הכפר" הישן או כדי לאתר נכס טוב וראוי להשקעה.

לאחר שגילו רוכשים ומשקיעים רבים את האפשרות לרכישת נכסים במושבים ומשקים, הפך סוג השקעת נדל"ן זה לטרנד חם, במיוחד לאור שינוי האופי המתמשך של אותם מושבים הנפתחים יותר ויותר לבאים מן החוץ, ותחלופת האוכלוסיה המועטה במושבים באופן טבעי, ביחס לדירות מגורים עירוניות ממוצעות. אבל איך נדע היכן כדאי לנו להשקיע, ובאילו מושבים?

בין אם בחרתם לגור במושב המתקיים על משק חקלאי המגדל פירות או ירקות, או משק בעלי חיים. הדבר החשוב ביותר בהחלטה הוא המיקום - ומידת נגישותו לעורקי תחבורה מרכזיים ודרכם למקומות התעסוקה, הלימודים, הקניות והפנאי החשובים לרמת החיים מצד אחד, ואשר תורמים לשימור והגדלת ערכו של הנכס לעתיד מצד שני.

האזורים הנחשבים "חמים" ביותר בארץ מצויים באופן טבעי באזורים המקיפים את המרכז וגוש דן, וכן מושבי השרון כגון : נווה ירק, שדה ורבורג, צופית, בני ציון, גן חיים, בצרה ועוד, הנחשבים לאזור מגורים איכותי במיוחד וגם קרובים למרכז.

ארבעה בתים וגעגוע

הבחירה בהשקעה בנכס נדל"ן במושב , טומנת בחובה גם את האפשרות לנצל חלק מהשטח לבניה של בתים נוספים, בין אם לשימוש של בני המשפחה או להשכרה, כך שניתן לנצל את השטח באופן יעיל יותר, בהשוואה לרכישת מגרש שטח עירוני המתיר בנייה של בית יחיד. המשקיעים ברובם הם זוגות בגילאי 35 ואילך, המבקשים לעצמם רמת חיים גבוהה מבלי לוותר על מגורים באזורי מפתח בארץ, מרחק נסיעה קצרה מהערים הגדולות, ומרכזי התעסוקה, הבילוי והמסחר המצויים בהן. יחד עם זאת, לפני כל השקעת נדל"ן, יש להתייעץ גם עם בעלי מקצוע המספקים שירות ייעוץ משכנתאות, על מנת לקבל את המימון בתנאים שיהיו מותאמים לתקציב של הרוכשים.

ליצירת קשר עם איזבלה או ייעוץ לגבי קניית נכסים במושבים חייגו :  052-8580450

למידע אודות משקים למכירה לחצו כאן.


Recent Posts

See All

הריבית הנמוכה עד אפסית השוררת בארץ בשנים האחרונות, כמו גם הסיכונים הבלתי מבוטלים הטמונים בהשקעה בשוק ההון, גורמים לכך שרבים מבין אלה שיש באמתחתם כסף פנוי והם מבקשים לשמר את ערכו ולנצל אותו לטובת צבירת