• איזבלה ברנס

בית במושב במרכז


לא בכדי ממקדים רבים את מאמצי החיפוש שלהם אחרי דירה במושבים בכלל ובמושבים בשרון ובמרכז הארץ בפרט: במושב ניתן למצות ולמקסם את היתרונות של החופש שמקנה העיר עם השקט והפסטורליה הכפריים שמזומנים במושב.

בית במושב במרכז עונה גם על הרצון ואולי אף על הצורך להימנות עם קהילה שבה כולם מכירים זה את זה אבל תוך אפשרות לשמור על פרטיות.

הביקוש הרב וההיצע המועט יוצרים תחרות קשה על משאב קנייני ונדל"ני זה. חלק הארי של המבנים מצויים על אדמות רשות מקרקעי ישראל, ולכן מי שמבצע עסקה במבנה המצוי על אדמה זו נדרש להסתייע בשירותים של מתווכים מקצועיים.

לקריאה  על הנדל"ן בישראל 


איזבלה חיה ברנס, בעלת "איזבלה בכפר", תלווה אתכם ליווי מקצועי ואישי עד להשלמת עסקת המכירה או ההשכרה, תוך שימת לב לפרטים הקטנים (אשר לא פעם מתבררים כגדולים, חשובים ומהותיים).


שוק הנדל"ן רווי ותחרותי

היכרות מעמיקה של השוק בכלל ומשמשת כיועצת נדל"ן של  בתים להשכרה, מכירת בתים במושבים בשרון ובמרכז בכלל מאפשרת להתאים את הנכס המבוקש ללקוח התאמה אישית על פי הפרמטרים השונים. התהליך כולו מתבצע במקצועיות, בשקיפות, תוך ייחוד והשקעת מאמץ ממוקד עד למציאת הנכס המתאים ביותר ללקוח.

בשוק רווי ותחרותי נדרש למצוא את ה"אקס פקטור" על מנת לרכוש יתרון יחסי על המתחרים על אותו משאב נדל"ני קורץ ואטרקטיבי. בהעדר ייעוץ וליווי מקצועי אתם עלולים להיוותר ללא נכס ולמצוא עצמכם מבזבזים זמן וכסף, שהם, כידוע לכול, משאבים יקרים ביותר.

בית במושב הוא משאת נפש וחלום רחוק עבור רבים. "איזבלה בכפר"- במירכאות ובלעדיהן- מסייעת לכם, הלקוחות הפוטנציאליים, להגשים אותו. מי מכם שביקרו במושב כל שהוא במרכז הארץ או בשרון ודאי הוקסמו מהנוף, מהמרחב, מהשקט ומכל מה שמהווה מרכיב חשוב באיכות חיים.

למעבר למשקים למכירה לחץ


מעבר מהעיר אל המושב

אם מאסתם בחיי העיר, אם עייפתם מהצפיפות, מהרעש, מהניכור, אם כל יציאה מהבית בכלל ועם ילדים בפרט מחייבת אתכם להיות ערניים ודרוכים "כמו גנגסטר בליל סכינים", כפי שהגדיר עצמו הסופר עמוס עוז את מצבו בשעת כתיבה- בית במושב עשוי להיות עבורכם פתרון חלופי מיטבי, חלומי...אתם עשויים להיווכח כי החיים במושב מזמנים לכם ולילדיכם אפשרויות רבות לחיי חברה מגוונים תוך שמירה על פרטיות.


בית למכירה במושב

סוכנת הנדל"ן המקצועית ובעלת ניסיון עשיר חוסכת לכם חיפוש הן באינטרנט והן במושבים עצמם. כמי שמתבקשת לסייע לרבים- הן למי שמבקשים להשכיר או למכור דירה במושב והן למי שמבקשים לשכור או לקנות בו בית, עשויה היועצת לספר לכם על אודות היתרונות הרבים אשר הודות להם הפך הביקוש לנכסים למגורים במושבים במרכז ובשרון לכה מבוקשים וכה אטרקטיביים.

בית במושב במרכז מאפשר לדייריו בכלל ולבעליו בפרט לעבוד בעיר הגדולה וליהנות מאיכות חיים, משקט ושלווה, לאחר שעות העבודה.

בית במושב מאפשר מיצוי מרבי ומיטבי של היתרונות המובהקים שבשתי סביבות החיים תוך הימנעות מהחסרונות שלהם. אולי אי אפשר ליהנות מכל העולמות אבל משני העולמות, העיר והמושב, אפשר בהחלט. עיניכם הקוראות מאמר זה עדות. בהצלחה!


ליצירת קשר עם איזבלה או ייעוץ לגבי קניית בתים במושבים חייגו :  052-8580450


Recent Posts

See All

הריבית הנמוכה עד אפסית השוררת בארץ בשנים האחרונות, כמו גם הסיכונים הבלתי מבוטלים הטמונים בהשקעה בשוק ההון, גורמים לכך שרבים מבין אלה שיש באמתחתם כסף פנוי והם מבקשים לשמר את ערכו ולנצל אותו לטובת צבירת